Новини Шульгинської сільської ради

10 Квітня, 2023 р., 12:52
Шановні мешканці Шульгинської СТГ, щодо питань відновлення життєдіяльності Шульгинської громади під час деокупації, звертайтеся за цими контактами:
17 Березня, 2023 р., 12:17
Асоціація міст України роз`язснює в інфографіці всі наслідки закону 5655 для громад.
20 Січня, 2023 р., 15:55
Шульгинська сільська військова адміністрація формує реєстр цивільних громадян Шульгинської сільської територіальної громади, які були поранені або чиї рідні загинули внаслідок обстрілів ворога, інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з воєнними діями. Ці дані направляються до Луганської обласної військової адміністрації та є підставою для надання матеріальної допомоги.
18 Січня, 2023 р., 16:59
Шановні мешканці Шульгинської СТГ, щодо питань відновлення життєдіяльності Шульгинської громади під час деокупації, звертайтеся за цими контактами:  Електронна пошта: shulhynka_sos@ukr.net Телефон:  +380505687498
26 Лютого, 2022 р., 09:03
На даний час у Шульгинській громаді знаходиться лише мирне населення.
07 Лютого, 2022 р., 08:21
2 лютого в Шульгинській територіальній громаді пройшла перша навчальна зустріч в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» з метою отримання навичок використання різних форм локальної демократії та представництва інтересів громад, зокрема створення органів самоорганізації населення (ОСН). Експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» та учасники розглядали питання  для чого ОСН в територіальних громадах. Питання, які розглядалися:
12 Січня, 2022 р., 14:31
12 січня 2022 року в приміщенні ЦКП Поліцейський офіцер громади Дмитро Бєліков прозвітував про проведену роботу за 2021 рік. На заході були присутні представники адміністрації сільської ради, депутати та небайдужі громадяни, які зацікавлено дивилися презентацію Звіту та ставили питання щодо роботи поліцейського з громадою.