Захисники та Захисниці, члени їх сімей вже отримали 115 000 гривень від Шульгинської громади!

Дата: 05.06.2024 12:12

З початку року одноразову матеріальну допомогу отримали 23 мешканця Шульгинської сільської територіальної громади, які стали на захист України після 24 лютого 2022 року

Допомога виплачується в рамках Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України , розрахованої на тих військовослужбовців, які беруть або брали безпосередню участь у бойових діях або заходах, необхідних для забезпечення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування військової агресії російської федерації проти України, після 24 лютого 2022 року.

Документ розроблений за ініціативою начальника Шульгинської сільської військової адміністраці Наталі ПЕТРЕНКО та діє впродовж двох років – 2024 -2025 років. На його реалізацію за цей час планується спрямувати майже 500 тисяч гривень з бюджету Шульгинської СТГ.

Наразі, за результатами розгляду заяв та документів, що надійшли, розпорядженням начальника 23 особам Шульгинської СТГ виплачена грошова допомога на суму 115 000 гривеньу розмірі 5 000 гривень кожному.

Прийом заяв триває

Для отримання більш детальної інформації, щодо умов та переліку необхідних документів звертайтеся за телефоном: 0939903402.