Відділ освіти, культури, молоді та спорту

12 Жовтня, 2021 р., 15:54
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу «Молодіжний центр «ШУЛЬГА» Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області. Конкурс проводиться відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу культури Шульгинської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Шульгинської сільської ради № 07/01 від 15.04.2021 року.
15 Квітня, 2021 р., 08:24
У вівторок 13.04.2021 року в приміщенні КЗ «Центр культури, дозвілля і творчості» відбулося засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Шульгинської сільської ради.
29 Березня, 2021 р., 13:25
  Молодіжна рада при виконавчому комітеті Шульгинської сільської ради (далі - Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Шульгинської громади , забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді. У своїй діяльності Молодіжна рада керується Конституцією України та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Шульгинської сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови , а також цим Положенням. Основними завданнями Молодіжної ради є: - розробка рекомендацій, пропозицій та консультування виконавчих органів Шульгинської сільської ради щодо реалізації молодіжної політики у Шульгинській громаді
29 Березня, 2021 р., 13:22
СКЛАД ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ШУЛЬГИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
29 Березня, 2021 р., 13:17
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області ініціює проведення установчих зборів для формування Молодіжної ради.
25 Лютого, 2021 р., 15:39
25 лютого 2021 року в приміщення Шульгинського сільського Будинку культури відбувся конкурс на заміщення посади Директора комунального закладу "Центр культури, дозвілля і творчості" Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області. На конкурс було подано дві заяви від Полєно Ольги Анатоліївни та Попової Світлани Сергіївни. Конкурсантами були запропоновані перспективні плани розвитку культурного життя нашої громади та відповіді на запитання конкурсних білетів. Конкурсна комісія в складі дев'яти чоловік проголосувала на користь Полєно Ольги Анатоліївни. Шість членів комісії віддали свій голос Полєно О. А., один голос - Поповій С. С. та два члени комісії утрималися. Бажаємо Директору КЗ "Центру культури, дозвілля і творчості" творчої наснаги та працювати на культурне збагачення нашої громади.
02 Лютого, 2021 р., 23:44
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора КЗ «Центр культури, дозвілля і творчості» Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області.