Прозорість та підзвітність

Дата: 05.06.2024 10:10

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області уклав договір на відпочинок дітей на суму 244 000,00 грн.

03 червня 2024 року Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області було укладено договір на закупівлю путівок на відпочинок для дітей пільгових категорій.

Предметом закупівлі стало придбання 8 путівок на суму 244000,00 грн.

Через те, що два рази на тендерному аукціоні не було кандидатів для обрання переможця, укладено прямий договір, відповідно до чинного законодавства у сфері закупівель.

Прямий договір було укладено з Фізичною особою-підприємцем Ровенчук М.М., дитячий табір «Friends camp».

Деталі закупівлі та договір можна знайти за посиланням на сайті закупівель: https://numl.org/S2g