Хутір-привид Омельково(Шульгинська СТГ)

Ласкаво просимо на відпочинок в Шульгинську СТГ! Вас вітає туристичний хутір-привид «Омельково», який знаходиться в історичній місцевості, на території Шульгинської територіальної громади Старобільського району, Луганської області. Чисте повітря, сповнене ароматами лугових трав, ставу та співом птахів. Це райське місце, де ви отримаєте справжнє задоволення від відпочинку серед дивовижної української природи, відновите сили та душевну рівновагу подалі від напруженого ритму міських вулиць та автомобільних пробок, прекрасно проведете вихідні, а також познайомитеся з унікальними пам'ятками старовини, аналогів яким у світі нема.

Хочете знати чому Омельково хутір-привид? Тоді слухайте! За згадками старожилів тут жили найзаможніші люди краю, яких переселили зі Львова, вони розбудували поселення, побудували ошатну церкву, проклали бруківку до хутору. А коли вже все, чого бажали омельчани було досягнуто, вони почали переводити капітал у золото та ховати скарби в окрузі. Про це дізналася радянська влада і за пару ночей хутір розкулачили, храм хруйнували, але скарби так і не знайшли … Можливо через те, що під церквою починається вхід в катакомби і люди сховали золото десь під землеюю У післявоєнні часи хуторяни так і не змогли повернути буле багатство собі і поступово покинули поселення. Ті люди які залишилися жити в Омельково, кажуть, що є ще одна причина чому люди раптово полишили свої домівки – привиди. Вночі, стара церква на якій уже немає дзвіниці починає бомкати, чутно як ревуть воли, яких запрягли у колісниці і у покинутих хатах горять каганці.

Вдень тут цілком безпечно, а ось вночі найкращій час для любителів адреналіну.