A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район

Загальна інформація

Раннє втручання.

Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейно-центрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.    Раннє втручання - це система комплексної допомоги дітям раннього та дошкільного віку з порушеннями психофізичного розвитку, супроводу їхніх родин. Послуга раннього втручання, дає можливість забезпечувати різноманітні потреби сімей із дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку, ефективно попереджати інвалідизацію дитини. Вчасне надання послуги раннього втручання дозволяє забезпечити потребу батьків у психологічній і професійній допомозі, створити умови для максимально ефективного використання наявного потенціалу дитини для її розвитку, підготувати дитину до інклюзивного навчання. Позитивний результат може бути досягнутий у випадку діяльності мультидисциплінарних команд раннього втручання – фахівців різних спеціальностей – за взаємодії закладів і установ охорони здоров’я, соціального захисту, освіти й недержавних організацій.    Раннє втручання вважається однією з найбільш важливих послуг для дітей раннього та дошкільного віку з інвалідністю, дітей із ризиком набуття інвалідності або проблемами здоров’я, спрямованою не тільки на реабілітацію, а й на попередження порушень  розвитку. Раннє втручання включає розгалужену систему узгоджених послуг (медичних, медико- реабілітаційних, психологічних, психотерапевтичних, логопедичних, соціальних, освітніх), які сприяють розвитку дитини відповідно до її віку й забезпечують підтримку родини в період від народження дитини до 6 років.    Для отримання більш детальної інформації стосовно стану здоров’я дітей необхідно звернутись до педіатрів та сімейних лікарів з якими підписані декларації.

17:31:02 24.02.2023

 Шукаємо патронатних вихователів!

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має: повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі, готові бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя.

13:26:53 06.02.2023

Відбувся круглий стіл між Міжнародною благодійною організацією "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка" Україна та Шульгинською сільською радою .

       Щодо встановлення партнерства у проєкті "Право на сім'ю - деінституціалізація для реформування системи захисту дітей Албанії, Вірменії, Білорусії, Північної Македонії та Україні"

09:02:57 23.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь