02 Лютого, 2024 р., 16:11
Шульгинська сільська військова адміністрація повідомляє, що на теперішній час проводиться інвентаризація облікових справ дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Шульгинській сільській раді Старобільського району Луганської області.
19 Грудня, 2023 р., 10:09
Тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зростають без рідних і саме усиновлення дає можливість дитині знайти свою родину, де її приймають такою, якою вона є.
10 Квітня, 2023 р., 13:39
Служба у справах дітей інформує мешканців Шульгинської громади, що з березня 2023 року Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна», в рамках проекту «Фонд гуманітарного фінансування» надає грошову допомогу дітям із сімей ВПО до 18 років, котрі мають медичні потреби: в лікуванні, обстеженні, діагностиці тощо. Виплата одноразова, дорівнює - 5 000 грн (п'ять тисяч грн) на дитину. Виплата проводиться на картковий рахунок матері або батька.
24 Лютого, 2023 р., 17:31
Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейно-центрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.    Раннє втручання - це система комплексної допомоги дітям раннього та дошкільного віку з порушеннями психофізичного розвитку, супроводу їхніх родин. Послуга раннього втручання, дає можливість забезпечувати різноманітні потреби сімей із дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку, ефективно попереджати інвалідизацію дитини. Вчасне надання послуги раннього втручання дозволяє забезпечити потребу батьків у психологічній і професійній допомозі, створити умови для максимально ефективного використання наявного потенціалу дитини для її розвитку, підготувати дитину до інклюзивного навчання. Позитивний результат може бути досягнутий у випадку діяльності мультидисциплінарних команд раннього втручання – фахівців різних спеціальностей – за взаємодії закладів і установ охорони здоров’я, соціального захисту, освіти й недержавних організацій.    Раннє втручання вважається однією з найбільш важливих послуг для дітей раннього та дошкільного віку з інвалідністю, дітей із ризиком набуття інвалідності або проблемами здоров’я, спрямованою не тільки на реабілітацію, а й на попередження порушень  розвитку. Раннє втручання включає розгалужену систему узгоджених послуг (медичних, медико- реабілітаційних, психологічних, психотерапевтичних, логопедичних, соціальних, освітніх), які сприяють розвитку дитини відповідно до її віку й забезпечують підтримку родини в період від народження дитини до 6 років.    Для отримання більш детальної інформації стосовно стану здоров’я дітей необхідно звернутись до педіатрів та сімейних лікарів з якими підписані декларації.
06 Лютого, 2023 р., 13:26
Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має: повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі, готові бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя.
23 Грудня, 2021 р., 09:02
       Щодо встановлення партнерства у проєкті "Право на сім'ю - деінституціалізація для реформування системи захисту дітей Албанії, Вірменії, Білорусії, Північної Македонії та Україні"