22 Січня, 2024 р., 12:22
Сьогодні державна політика щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків спрямована на недопущення дискримінації за ознакою статі в усіх її проявах та формах.
04 Грудня, 2023 р., 22:02
Втім, насилля може проявлятися не лише у застосуванні фізичної сили та чинитися ворогом, воно не обирає вік та стать, і може будь-де спіткати кожного із нас.
04 Грудня, 2023 р., 21:58
Часто прояви насильства асоціюють лише із застосуванням фізичної сили. Однак, воно може мати різні форми та маскуватися під образливі «жарти», постійний контроль, маніпуляції, обмеження або примус людини до певних дій. Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству визначає чотири основні форми такого насильства: фізичне, сексуальне, психологічне, економічне.
04 Грудня, 2023 р., 21:53
Адреси таких притулків є конфіденційними, на місцях працює охорона, щоб забезпечити безпеку та обмежити доступ сторонніх або потенційно небезпечних осіб. Люди, які потребують допомоги, можуть потрапити туди за направленням відповідних служб.
01 Грудня, 2023 р., 09:55
Кожен громадянин та громадянка мають сприяти запобіганню проявам домашнього насильства.
06 Серпня, 2023 р., 15:50
Існує безліч історій втягнення в злочинну діяльність - торгівлю людьми. Кожен раз, коли чуєш про оманливі легкі гроші чи роботу, важливо усвідомлювати, що це може бути пасткою, за якою стоять безжальні злочинці, що використовують обіцянки кращого майбутнього чи легких заробітків (і не тільки), щоб втягнути в протиправні дії потенційних жертв.
02 Серпня, 2023 р., 18:34
В Україні 59 осіб офіційно визнали потерпілими від торгівлі людьми, такі дані за 2022 рік наводять в Мінсоцполітики (може тегнути їх?). Також відкрили 123 кримінальних провадження, а 47 особам повідомили про підозру.
31 Липня, 2023 р., 15:30
Продовжуємо інформаційну кампанію щодо протидії торгівлі людьми!
30 Липня, 2023 р., 10:28
Таку дату започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2013 року.
29 Липня, 2023 р., 11:26
Торгівля людьми – жахливий злочин, що призводить до кримінальної експлуатації невинних осіб, змушуючи їх переживати знущання та неволю. Важливо усвідомлювати і знати про різні форми цієї злочинності, щоб мати змогу протидіяти їй. Тому сьогодні детальніше розглянемо кожну з форм.