Інформація для власників сертифікатів на право земельних часток (паїв)

Інформація для власників сертифікатів на право земельних часток (паїв)

Право на земельну частку (пай) засвідчується сертифікатом. Його власник має право володіти та користуватися своїм паєм. Так як сертифікат засвідчує лише право його власника на отримання земельної ділянки (а не право на саму ділянку), то цей документ не визначає меж земельної ділянки, а вказує лише його площу в умовних кадастрових гектарах і вартість (у гривнях). Закон України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» (далі-Закон) визначає організаційні та правові засади виділення власникам земельних часток (паїв) земельних ділянок у натурі (на місцевості) із земель, що належали колективним сільськогосподарським підприємствам, сільськогосподарським кооперативам, сільськогосподарським акціонерним товариствам на праві колективної власності. Для оформлення права власності на земельну ділянку (пай), громадянам необхідно здійснити такі дії: - звернутися до відповідної сільської, селищної, міської ради із письмовим клопотанням про передачу у власність відповідної земельної ділянки та надання дозволу на розробку проектної документації із землеустрою. До заяви необхідно додати: копію сертифікату на земельну частку (пай), зокрема свідоцтво про право на спадщину за заповітом, рішення суду про визнання права на земельну частку (пай); - після отримання рішення сільської, селищної, міської ради необхідно звернутися до землевпорядної організації та укласти договір на розробку проектної документації із землеустрою, з метою встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); - за результатами розробки вказаної проектної документації потрібно зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру. За результатами реєстрації видається Витяг з Державного земельного кадастру;- після того, як отримали Витяг з Державного земельного кадастру, необхідно звернутися до відповідної сільської, селищної, міської ради для затвердження проектної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення земельної ділянки у власність; - із рішенням про затвердження проектної документації та передачі земельної ділянки у власність, необхідно звернутись до державного реєстратора та здійснити реєстрацію права власності на земельну ділянку. За результатами реєстрації отримується Витяг про державну реєстрації права власності на нерухоме майно, а саме земельну ділянку(пай). Крім того, норма Закону визначає, у разі якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів

З 12 березня 2020 року до 30 квітня 2021 року на усій території України встановлено карантин відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами), від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів", від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Проводиться онлайн-анкетування

Проводиться онлайн-анкетування

Враховуючи підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема щодо впровадження реформ, на підтримку ініціативи громадськості, а також з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства та необхідністю покращення комунікації з громадськістю укрупненого району, Старобільською райдержадміністрацією була розроблена онлайн-анкета з метою вивчення цільової аудиторії веб-ресурсів, обізнаності громадян в питаннях діяльності органів влади тощо.

Операція "Первоцвіт"

Операція "Первоцвіт"

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Отримали відповідь щодо автобусного маршруту Орлівка - Сєвєродонецьк АС

Отримали відповідь щодо автобусного маршруту Орлівка - Сєвєродонецьк АС

5 лютого 2021 року Шульгинська сільська рада направила листа до Департаменту розвитку, утримання мережі автомобільних доріг області, промисловості, транспорту та зв’язку Луганської облдержадміністрації з проханням посприяти у вирішенні питання, стосовно продовження рейсів на міжміському автобусному маршруті Орлівка – Сєвєродонецьк АС у період з 12.02.2021 до 31.03.2021 якщо не в тому ж обсязі, що і до введення обмежень, то, хоча б, три рази на тиждень. На цей лист була отримана наступна відповідь:

Отримали міні-гранти

Отримали міні-гранти

Дві команди зі Старобільського району отримали міні-гранти на реалізацію проєктів з покращення життя в громаді

Телефонна "гаряча" лінія

Телефонна "гаряча" лінія

Відсьогодні в Шульгинській сільській раді Старобільського району Луганської області розпочате функціонування телефонної «гарячої» лінії для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми (зокрема з дітьми з інвалідністю). Номер, за яким можна зателефонувати на «гарячу» лінію: +380952488920.