A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район

Новини Шульгинської сільської ради

Дата: від до Скинути

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області (далі - Шульгинська сільрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування “Стратегія розвитку Шульгинської сільської територіальної громади до 2027 року” (далі - ДДП).

11:34 03.07.2021

АМУ, громади та нардепи Луганщини виступають за збільшення та справедливе зарахування частки ПДФО до місцевих бюджетів

Правління Асоціації міст України, громади та народні депутати підтримують законопроєкти, що перебувають на розгляді Верховної Ради України і стосуються збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів та зарахування ПДФО за місцем розташування виробничих потужностей суб’єктів підприємницької діяльності.

09:41 08.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

08:09 27.05.2021

Вилучення з місцевих бюджетів роздрібного акцизу на тютюн є неприпустимим – АМУ

В урядовому законопроекті закладено норму вилучення з бюджетів громад 5% роздрібного акцизу з тютюну. Через це муніципалітети можуть втратити 2,4 млрд грн, а справедливих компенсаторів для кожної громади Мінфін не може запровадити.

16:13 19.05.2021

Який доступ до прав людини у Шульгинській громаді?

Шульгинська громада стала учасницею проєкту, під час якого група експертів визначала рівень дотримання прав її мешканців. Організатори дослідження шукали та вивчали всю доступну інформацію про діяльність місцевої влади: публікації, сторінки в соціальних мережах, документи, що знаходили у вільному доступі та робили офіційні запити.

15:57 19.05.2021

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАТУМ УКРАЇНА» про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: «видобування вуглеводнів, в т.ч. влаштування свердловин, облаштування свердловин та родовища, переробка та підготовка корисних копалин на Євсугському родовищі, в т.ч. Східно-Євсугській площі та Західно- Євсугській площі, що знаходиться в адміністративних межах Новоайдарської та Нижньотеплівської територіальних громад Щастинського району і Шульгинської територіальної громади Старобільського району Луганської області».

08:46 06.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь