ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми економічного і соціального розвитку Шульгинської сільської військової адміністації Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки (далі – Програма).

Метою Програми є забезпечення розвитку реального сектору економіки і на цій основі поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли в області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Шульгинська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення: Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення: відповідно до частини 6 статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Шульгинської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки розпочато з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Шульгинської сільської військової адміністрації за посиланням https://shulgynkarada.gov.ua на головній сторінці у вкладці «Програма 2024-2026» з 12 грудня 2023 року до 10 січня 2024 року.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо в процедурі громадського обговорення: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Шульгтнської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання не заплановані.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Шульгинська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області, електронна адреса shulhinka@loga.gov.ua. З проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04337593/83a16c8fdcd29e70be2b3d6e9eb3a4fe.pdf та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Шульгинська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області, електронна адреса shulhinka@loga.gov.ua.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 12.12.2023 до 10.01.2024. Зауваження та пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Шульгинська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області, м. Київ. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Підстави для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля відсутні.

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень