A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район

Відділ СЗН

Які дії слід вчинити внутрішньо переміщеній особі при зміні місця проживання, а також у разі добровільного повернення до постійного місця проживання.

Які дії слід вчинити внутрішньо переміщеній особі при зміні місця проживання, а також у разі добровільногоповернення до постійного місця проживання.

11:28:49 17.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

14:21:26 28.02.2023

Стартує Проєкт з метою підтримки ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (Грошова допомога)

УВАГА!   Від 16.02.2023 стартує Проєкт з метою підтримки ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (Грошова допомога), як важливий напрямок діяльності держави в питанні забезпечення прав і можливостей ветеранів в рамках співпраці Мінветеранів, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариства Червоного Хреста України та компанією “Редроуз Сі Пі Ес Лімітед” . Відповідно до Порядку реалізації спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 року № 1393, право на грошову допомогу мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи. Виплата грошової допомоги реалізовуватиметься виключно шляхом подання онлайн заяви особами з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи з використанням технічних засобів Мінветеранів та накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП) особи. У зв’язку зі зверненнями осіб з інвалідністю внаслідок війни до Мінветеранів з проханням передбачити альтернативні шляхи виплати даної грошової допомоги (безпосередньо через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)) через відсутність у багатьох з них особистих технічних засобів та інших причин.

14:55:24 16.02.2023

Рука допомоги

Близько 12 млн грн податків сплатили до бюджету учасники пілотного проекту «Рука допомоги»

16:20:35 07.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь