Відділ СЗН

20 Грудня, 2023 р., 15:09
Відповідно до Конституції України, кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.
19 Грудня, 2023 р., 11:08
Поняття «маломобільні групи» часто плутають, вважаючи синонімом до поняття «люди з інвалідністю». Втім, це не зовсім так.
18 Грудня, 2023 р., 09:06
Цифрові трансформації стають людиноцентричними, щоб кожен без винятку міг інтегруватися онлайн без бар’єрів.
07 Серпня, 2023 р., 12:04
КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО З ЛУГАНЩИНИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ з 07.08.2023 змінює свій графік та адресу: вул. Шептицкого 18. Графік роботи з вівторка по суботу з 10-00 до 15-00.
05 Серпня, 2023 р., 15:11
З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».
19 Липня, 2023 р., 15:12
Чому змінюються правила призначення виплат?
19 Липня, 2023 р., 14:58
Мінсоцполітики розробило низку нововведень, щоб зробити допомогу ВПО більш ефективною і сфокусувати її на тих, хто більше її потребує.
19 Липня, 2023 р., 14:55
Порядком реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248, передбачено під час реалізації експериментального проєкту безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» таких соціальних послуг: