Шановні мешканці Старобільського району!

Україна зараз має справу з потужною хвилею гібридної війни. Нас намагаються зламати численними фейками та нагнітанням паніки. Нас намагаються залякати і змусити боятися, дестабілізувати.

11:48:21 23.02.2022

Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій за допомогою сервісу "Он-лайн будинок юстиції"

Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу "ПОПЕРЕДНІЙ ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ", яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

08:42:35 23.02.2022

Луганська філія Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»

Луганська філія ДУ «Держґрунтохорона» є підрозділом Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Фахівці філії мають великий досвід роботи в аграрному секторі. Філія на цей час надає наступні послуги:

09:27:58 21.02.2022

Електронний кабінет – переваги та зручність використання

Головне управління  ДПС у Луганській області повідомляє, що для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника», скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, доступ до сервісу є безкоштовним.

10:17:41 18.02.2022

Роз’яснення для страхувальників щодо подання заяв-розрахунків та повідомлень про проведення виплат в електронному вигляді

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – відділення) звертає увагу страхувальників на можливість подання заяв-розрахунків та повідомлень в електронному вигляді.

13:32:44 11.02.2022

Увага - тонкий лід

Запам’ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду.

12:05:03 03.02.2022

До відома громадян-власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «ЗОРЯ»

18 лютого 2022 року  о 9:00 на майданчику біля сільського клубу с. Байдівка відбудуться загальні збори пайщиків КСП «ЗОРЯ» щодо розподілу земельних ділянок кормових угідь між власниками земельних часток (паїв) по даному господарству.

10:38:31 03.02.2022

До відома громадян-власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) земель колишнього КСП "Приайдар’я"

17 лютого 2022 року  о 9:00 в приміщенні спортивної зали с.Хворостянівка відбудуться загальні збори пайщиків КСП "Приайдар’я" щодо розподілу земельних ділянок кормових угідь між власниками земельних часток (паїв) по даному господарству.

10:37:20 03.02.2022