Проводиться всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

14:03:31 12.05.2021

Інформація для зацікавлених осіб у сфері ЖКГ

Інформуємо Вас, що з 19 по 21 жовтня 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХІХ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у складі якого пройдуть виставкові заходи, об'єднані спільною метою - застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

16:05:44 11.05.2021

Правила розміщення пасіки на землях лісового фонду

Розміщення пасіки в лісі, регламентовано відповідно до положень Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449, а саме:

16:04:35 11.05.2021

До уваги виконавців землевпорядних робіт

Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області з метою підготовки лота до продажу права оренди на земельних торгах та відбору виконавця земельних торгів проводить закупівлю послуг з виконання робіт з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, орієнтовною площею 0,8000 га, яка розташована в межах населеного пункту с. Шульгинка, та за даними Державного земельного кадастру враховується в Шульгинській сільській раді і віднесена до категорії земель громадської забудови.

12:53:17 06.05.2021

Держенергоефективності інформує щодо реалізації інвестиційних проєктів

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни.

11:32:40 26.04.2021

Освітній серіал щодо електронного цифрового підпису

Відповідно до абзаців другого, третього пункту 1, підпункту 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри. Мінцифри виконує функції центрального засвідчувального органу.

12:54:11 20.04.2021

Що таке пестициди?

Необхідність швидкого нарощування темпів та обсягів сільського господарства для розв’язання питань продовольчої безпеки багатомільйонного Радянського Союзу спонукали до пошуку «чарівних» речовин, які б дозволяли виконувати плани з постачання сільськогосподарської продукції. Крім того, мала кількість населення, задіяна у процесі сільгоспвиробництва та слабка механізація процесу в повоєнні роки з одночасно великими площами освоєних земель та завищеними планами виробництва, також змушували аграріїв та селян шукати нові форми боротьби із шкідниками, бур’янами тощо.

15:43:26 16.04.2021