Оголошення та важлива інформація.

24 Липня, 2024 р., 12:25
Багато українців покинули тимчасово окуповані території, залишивши там своє житло. Окупанти погрожують конфіскувати їхнє майно та заселити туди інших людей.
16 Липня, 2024 р., 19:43
Пріоритети ветеранських політик – алгоритми взаємодії держави та територіальних громад. На таку тему відбувся шостий діалог із громадами «Децентралізація на зв’язку»
16 Липня, 2024 р., 13:57
Ветерани-підприємці можуть використовувати бренд, маркуючи продукцію графічним зображенням “Створено Захисниками”. Це допоможе просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим і впізнаваним.
16 Липня, 2024 р., 13:49
В Україні триває вступна кампанія. Для учасників бойових дій та їхніх дітей на законодавчому рівні прописані пільги щодо освіти.
16 Липня, 2024 р., 13:40
Стартувавши на Донеччині та прикордонних районах Сумщини, наразі проєкт розширюється на прифронтові райони Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину, Чернігівщину та всю Сумщину.
15 Липня, 2024 р., 09:31
Рідні мешканці Шульгинської громади!
15 Липня, 2024 р., 08:33
21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно прийняла Постанову «Про встановлення Дня українських миротворців».
09 Липня, 2024 р., 09:12
На виконання рішення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України від 14.06.2024 року, Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.
03 Липня, 2024 р., 22:56
Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації презентує  програми, гранти, ініціативи підтримки бізнесу