громадський бюджет

06 Вересня, 2021 р., 09:17
03 Червня, 2021 р., 14:22
Шановна громадо! Підбиваємо підсумки голосування за проєкти бюджету участі 2021 року. Координаційною радою було допущено до голосування чотирнадцять проєктів. За результатами підрахунку голосів реалізації підлягають дванадцять проєктів. Вітаємо проєкти переможці Найактивніше голосували мешканці села Байдівка і он-лайн і в паперовому варіанті і як результат проєкт щодо Байдівки посів перше місце. На другому місці проєкт, що об єднав мешканців всіх сіл громади , за "Орлівську криничку" голосували представники всіх населених пунктів. Це дуже приємно відзначити, адже бюджет участі і запроваджується для того, щоб ми відчували себе єдиним цілим , і допомагали одне одному. На третьому місці по активностІ голосування - Шульгинка , далі Малохатка та Хворостянівка . Найменшу активність проявили мешканці сіл Лозовівка та Кам янка , і як наслідок їх проєкти не набули потрібного рейтингу для того, щоб бути реалізованими. Але це тільки початок, не потрібно зупинятися та впадати в розпач , треба робити роботу над помилками, бути більш активними, рекламувати свої проєкти, і все у вас вийде в наступному етапі. Відділ фінансів супроводжував процес запровадження бюджету участі від розробки Програми реалізації до підбиття підсумків голосування. Далі передаємо естафету відповідальним виконавцям ( сільській раді та Відділу освіти, культури, молоді та спорту ) для реалізації проєктів- переможців. Маємо надію, що всі проєкти будуть успішно реалізовані до кінця бюджетного року. Дуже сподіваємося на плідну співпрацю , взаєморозуміння та єднання! Розуміємо, що від реалізації кожного проєкту залежить чи виправдаємо ми ваші сподівання , чи набуде бюджет участі на нашій території популярності та довіри. Величезна подяка авторам проєктів за активну громадянську позицію!!!!
14 Травня, 2021 р., 15:21
Посилання для он-лайн голосування за Проєкти громадського бюджету 2021 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexhBd0uIR1aHDosWCwSs9_qFtAY92Nxr3z6fsIwbSl5n2BOw/viewform
22 Квітня, 2021 р., 10:54
22 Квітня, 2021 р., 10:49