Нагадуємо про необхідність подачі юридичними особами інформації про кінцевих бенефіціарних власників

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) нагадує про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ).

Що таке е-лікарняний

Терміни «листок непрацездатності» та «медичний висновок про тимчасову непрацездатність», порядок функціонування Електронного реєстру листків непрацездатності, а також порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність визначено в Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019  № 328 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 № 323) (далі – Порядок №328), наказі Міністерства охорони здоров’я України «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» від 01.06.2021 № 1066. Згідно Порядку №328 листок непрацездатності – це сформований (виданий) програмними засобами Реєстру на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність або документа, що засвідчує факт усиновлення дитини, і зареєстрований за єдиним реєстраційним номером листка непрацездатності у Реєстрі електронний документ, що є підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області (далі Шульгинська сільрада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) «Стратегія розвитку Шульгинської сільської територіальної громади до 2027 року» (далі - ДДП).

Добровільне декларування, як спосіб цивілізованої легалізації активів

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 року №1539 – IX врегульовано особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Безпека у сільськогосподарському виробництві під час жнив

Серпень - час жнив. Цей період напружений, травмонебезпечний, тому що під час збирання вражаю задіяно багато людей та техніки. Травматизм у сільському господарстві найчастіше виникає під час виконання сезонних робіт, спрямованих на швидку реалізацію виробничих завдань.

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

Листок непрацездатності, що формується у Електронному реєстрі листків непрацездатності, є такою ж підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення, як і його паперова версія.