85-річчя нашої прекрасної Луганської області!

Дата: 03.06.2023 09:00

Сьогодні ми святкуємо величезну подію - 85-річчя нашої прекрасної Луганської області!

За стільки років, Луганська область стала символом міцності, витримки і розвитку. Наша гостинність і турбота про один одного відзначаються зараз у всіх куточках нашої незламної країни. Ми показали світові силу колективного духу і пристрасності в добрі часи і в часи випробування.

Сьогодні я вшановую всіх нас, людей Луганської області, за нашу відданість рідному краю. Ми обовʼязково продовжимо розбудовувати та відбудовувати нашу українську Луганщину!

Ми зіткнулися з небаченими труднощами війни, але не здавалися. Наша воля і національний гордість ніколи не занепадали. Ми стояли єдиною сім'єю, об'єднані метою захистити свою землю та ідентичність.

Сьогодні ми надзвичайно мужні і міцні, і знаємо, що всі українці стоять поруч з нами. Ми віримо в нашу здатність відродитися, розквітнути і побудувати щасливе майбутнє для Луганської області.

Разом ми зможемо знову побачити нашу землю процвітаючою, вільною та безпечною, адже сонце встає над Луганщиною, над нашою УКРАЇНСЬКОЮ Луганщиною!

З повагою, Начальник Шульшинської СВА, Наталя Петренко.

З повагою, Начальник Шульшинської СВА, Наталя Петренко.