До уваги виконавців землевпорядних робіт

Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області з метою підготовки лота до продажу права оренди на земельних торгах та відбору виконавця земельних торгів проводить закупівлю послуг з виконання робіт з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, орієнтовною площею 0,8000 га, яка розташована в межах населеного пункту с. Шульгинка, та за даними Державного земельного кадастру враховується в Шульгинській сільській раді і віднесена до категорії земель громадської забудови.

Держенергоефективності інформує щодо реалізації інвестиційних проєктів

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни.

Освітній серіал щодо електронного цифрового підпису

Відповідно до абзаців другого, третього пункту 1, підпункту 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри. Мінцифри виконує функції центрального засвідчувального органу.

Що таке пестициди?

Необхідність швидкого нарощування темпів та обсягів сільського господарства для розв’язання питань продовольчої безпеки багатомільйонного Радянського Союзу спонукали до пошуку «чарівних» речовин, які б дозволяли виконувати плани з постачання сільськогосподарської продукції. Крім того, мала кількість населення, задіяна у процесі сільгоспвиробництва та слабка механізація процесу в повоєнні роки з одночасно великими площами освоєних земель та завищеними планами виробництва, також змушували аграріїв та селян шукати нові форми боротьби із шкідниками, бур’янами тощо.

Чи можуть пенсіонерів змусити перейти на обслуговування у банки?

З 1 вересня поточного року змінюються правила виплати пенсій та державної допомоги, і пенсіонерів та інших отримувачів соцвиплат мають перевести на банківські картки. Лише пенсіонери, що досягли 80-річного віку, люди з інвалідністю, особи, що потребують постійного стороннього догляду та ті, хто є одержувачами соцдопомоги особам, які не мають права на пенсію, і допомоги на догляд, можуть обрати доставку виплати або в Укрпошті, або у банку.

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує про проведення перерахунку страхових виплат з 01 березня 2021 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2021 року у розмірі 1,11.