Відділ СЗН

19 Липня, 2023 р., 15:12
Чому змінюються правила призначення виплат?
19 Липня, 2023 р., 14:58
Мінсоцполітики розробило низку нововведень, щоб зробити допомогу ВПО більш ефективною і сфокусувати її на тих, хто більше її потребує.
19 Липня, 2023 р., 14:55
Порядком реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248, передбачено під час реалізації експериментального проєкту безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» таких соціальних послуг:
04 Липня, 2023 р., 15:06
Регіональний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – Регіональний план заходів) було затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 25.04.2023 № 83. Основними напрямками Регіонального плану заходів є фізична (частково), інформаційна, освітня, суспільна та громадська безбар’єрність, які можливо виконати в умовах окупації території області.
04 Липня, 2023 р., 14:54
25 квітня Уряд затвердив план заходів на наступні два роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Кожному міністерству поставлені чіткі завдання. Їх виконання наблизить Україну до європейських стандартів безбар’єрності.
04 Липня, 2023 р., 14:50
Цей проєкт покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття.
21 Червня, 2023 р., 16:13
Відповідні зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” внесено на засіданні Уряду у п'ятницю, 9 червня.
21 Червня, 2023 р., 14:18
Починаючи з 1 червня, діє програма монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку, яка базується на принципі "гроші ходять за дитиною". Ця програма надає батькам можливість отримати фінансову допомогу для придбання путівки для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також самостійно обрати заклад оздоровлення та відпочинку.