Відділ СЗН

19 Грудня, 2023 р., 11:08
Поняття «маломобільні групи» часто плутають, вважаючи синонімом до поняття «люди з інвалідністю». Втім, це не зовсім так.
18 Грудня, 2023 р., 09:06
Цифрові трансформації стають людиноцентричними, щоб кожен без винятку міг інтегруватися онлайн без бар’єрів.
07 Серпня, 2023 р., 12:04
КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО З ЛУГАНЩИНИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ з 07.08.2023 змінює свій графік та адресу: вул. Шептицкого 18. Графік роботи з вівторка по суботу з 10-00 до 15-00.
05 Серпня, 2023 р., 15:11
З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».
19 Липня, 2023 р., 15:12
Чому змінюються правила призначення виплат?
19 Липня, 2023 р., 14:58
Мінсоцполітики розробило низку нововведень, щоб зробити допомогу ВПО більш ефективною і сфокусувати її на тих, хто більше її потребує.
19 Липня, 2023 р., 14:55
Порядком реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248, передбачено під час реалізації експериментального проєкту безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» таких соціальних послуг:
04 Липня, 2023 р., 15:06
Регіональний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – Регіональний план заходів) було затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 25.04.2023 № 83. Основними напрямками Регіонального плану заходів є фізична (частково), інформаційна, освітня, суспільна та громадська безбар’єрність, які можливо виконати в умовах окупації території області.