КЗ "Центр культури, дозвілля і творчості" Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області

Дата: 25.02.2021 15:39

25 лютого 2021 року в приміщення Шульгинського сільського Будинку культури відбувся конкурс на заміщення посади Директора комунального закладу "Центр культури, дозвілля і творчості" Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області. На конкурс було подано дві заяви від Полєно Ольги Анатоліївни та Попової Світлани Сергіївни. Конкурсантами були запропоновані перспективні плани розвитку культурного життя нашої громади та відповіді на запитання конкурсних білетів. Конкурсна комісія в складі дев'яти чоловік проголосувала на користь Полєно Ольги Анатоліївни. Шість членів комісії віддали свій голос Полєно О. А., один голос - Поповій С. С. та два члени комісії утрималися. Бажаємо Директору КЗ "Центру культури, дозвілля і творчості" творчої наснаги та працювати на культурне збагачення нашої громади.