До уваги мешканців громади публікується звіт про діяльність політичної фракції ПП "Слуга народу" за 2021 рік

Дата: 31.12.2021 14:25

ПОЛІТИЧНОЇ ФРАКЦІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

ЗА 2021 РІК

ШУЛЬГИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕПУТАТІВ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

обраної на місцевих виборах 2020 року по Шульгинській сільській раді
Старобільського району Луганської області

В своїй роботі депутати фракції керуються Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Шульгинської сільської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Неоднократними були виступи депутатів нашої фракції щодо позицій та ініціатив політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» та Президента України.

Одним із пріоритетів в роботі депутати, вважать участь у пленарних засіданнях сільської ради та роботу в постійних комісіях .Відповідно, за звітний період брали участь у всіх пленарних засіданнях.

Депутати фракції «СЛУГА НАРОДУ» проводять депутатські прийоми громадян , на які приходять мешканці Шульгинської територіальної громади, налагоджена активна робота з виборцями з питань вирішення актуальних проблем прилеглих сіл.

Більшість звернень громадян стосуються покращення благоустрою прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог, питання щодо закладів освіти, надання юридичних консультацій.

Проводиться активна робота з громадськими організаціями, трудовими колективами, посилена увага до людей з особливими потребами, дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Депутати приймають активну участь у масових заходах на території сільської ради.

В наступному році прикладемо всі зусилля, щоб жити в нашій Шульгинській територіальній громаді ставало легше та комфортніше.

Голова фракції

Н.П.Сенецька