До уваги мешканців громади публікується звіт про діяльність депутата сільської ради Володимира Кулачка за 2021 рік

Дата: 05.01.2022 14:25

ЗА 2021 РІК

ДЕПУТАТА ШУЛЬГИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО

РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

КУЛАЧКА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА

обраного на місцевих виборах 2020 року по Шульгинській сільській раді Старобільського району Луганської області

Являюся депутатом 4 округа по селу Байдівка . В своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , « Про статус депутатів місцевих рад» , «Про звернення громадян», Регламентом роботи Шульгинської сільської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Як депутат приймав участь майже на всіх сесіях Шульгинської сільської територіальної громади.

Являюся членом постійної комісії з питань комунальної власності,                                        житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.                                                                  В 2021 відбулося  два засідання в яких я приймав участь.

Неодноразово проводив збори по всій території Шульгинської СТГ з приводу професійної діяльності та паралельно політичної діяльності.

В наступному році прикладу всі зусилля, щоб жити в нашій Шульгинській територіальній громаді ставало легше та комфортніше.

Член політичної фракції «СЛУГА НАРОДУ»                                 Володимир Кулачко