Громадянам

16 Квітня, 2021 р., 15:43
Необхідність швидкого нарощування темпів та обсягів сільського господарства для розв’язання питань продовольчої безпеки багатомільйонного Радянського Союзу спонукали до пошуку «чарівних» речовин, які б дозволяли виконувати плани з постачання сільськогосподарської продукції. Крім того, мала кількість населення, задіяна у процесі сільгоспвиробництва та слабка механізація процесу в повоєнні роки з одночасно великими площами освоєних земель та завищеними планами виробництва, також змушували аграріїв та селян шукати нові форми боротьби із шкідниками, бур’янами тощо.
16 Квітня, 2021 р., 11:11
З 1 вересня поточного року змінюються правила виплати пенсій та державної допомоги, і пенсіонерів та інших отримувачів соцвиплат мають перевести на банківські картки. Лише пенсіонери, що досягли 80-річного віку, люди з інвалідністю, особи, що потребують постійного стороннього догляду та ті, хто є одержувачами соцдопомоги особам, які не мають права на пенсію, і допомоги на догляд, можуть обрати доставку виплати або в Укрпошті, або у банку.
14 Квітня, 2021 р., 15:06
Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2021 року у розмірі 1,11.
29 Березня, 2021 р., 08:57
Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.
29 Березня, 2021 р., 08:16
З 01 січня 2021 року набули чинності зміни, внесені до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464, зокрема в частині сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, самозайнятими суб’єктами господарювання та членами фермерських господарств.
25 Березня, 2021 р., 11:36
ПРОФІЛАКТИЧНІ ДІЇ ПРИ ПРОВЕДЕННІ
23 Березня, 2021 р., 09:42
Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області (далі - Головне управління) реалізує повноваження Держпродспоживслужби на території Луганської області щодо державної політики в сфері:
22 Березня, 2021 р., 15:33
Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.
22 Березня, 2021 р., 15:31
Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.