Громадянам

19 Травня, 2021 р., 16:40
Шульгинська сільська лікарня загальної практики сімейної медицини запрошує мешканців громади провакцинуватися від гострої інфекційної хвороби COVID-19 вакциною AstraZeneca швейцарського виробництва. За довідками звертатися за телефоном: 050-010-68-72.
12 Травня, 2021 р., 14:03
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.
11 Травня, 2021 р., 16:05
Інформуємо Вас, що з 19 по 21 жовтня 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХІХ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у складі якого пройдуть виставкові заходи, об'єднані спільною метою - застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:
11 Травня, 2021 р., 16:04
Розміщення пасіки в лісі, регламентовано відповідно до положень Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449, а саме:
06 Травня, 2021 р., 12:53
Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області з метою підготовки лота до продажу права оренди на земельних торгах та відбору виконавця земельних торгів проводить закупівлю послуг з виконання робіт з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, орієнтовною площею 0,8000 га, яка розташована в межах населеного пункту с. Шульгинка, та за даними Державного земельного кадастру враховується в Шульгинській сільській раді і віднесена до категорії земель громадської забудови.
28 Квітня, 2021 р., 15:50
Планові відключення світла по Шульгинській ТГ
26 Квітня, 2021 р., 11:32
Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни.
26 Квітня, 2021 р., 08:11
05.05. і 18.05. з 800 до 1630 буде відключене світло в с. Шульгинка за адресами:
20 Квітня, 2021 р., 12:54
Відповідно до абзаців другого, третього пункту 1, підпункту 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри. Мінцифри виконує функції центрального засвідчувального органу.