Оголошення та важлива інформація.

22 Січня, 2024 р., 21:24
Адміністратором ЦНАПу Шульгинської сільської військової адміністрації проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.
22 Січня, 2024 р., 10:18
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.
18 Січня, 2024 р., 13:58
Оголошено проведення електронних консультацій з громадськістю до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Шульгинської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
12 Січня, 2024 р., 17:55
Упродовж 2023 року до Старобільської окружної прокуратури Луганської області надійшло 3 звернення. З питань з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів надійшло 1 звернення, з інших питань – 1 звернення, адвокатський запит -1, з питань представництва інтересів громадян та держави у суді, з питань участі у кримінальному проваджені в суді, про права дітей, з питань нагляду за додержанням кримінально- виконавчого законодавства, з питань надання міжнародної правової допомоги  та з кадрових питань та з питань досудового розслідування звернення не надходили. На телефон «гарячої лінії» у 2023 році звернення не надходили. Усі 3 звернення надійшла до Старобільської окружної прокуратури електронною поштою. За результатами розгляду звернень, на 2 – надано роз’яснення, для розгляду до інших відомств направлено – 1. В означений період звернення не задовольнялись. Старобільською окружною прокуратурою протягом 2023 року розгляд звернень не припинявся. Протягом 2023 року до окружної прокуратури запити про надання інформації не надходили.
14 Грудня, 2023 р., 12:17
Регіональний план 1325 в дії у Луганській області (План 1325 в ДІЇ)
13 Грудня, 2023 р., 13:20
Шульгинська сільська військова адміністрація оголошує про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Шульгинської сільської територіальної громади відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».
12 Грудня, 2023 р., 12:55
Повна назва документа державного планування: проєкт Програми економічного і соціального розвитку Шульгинської сільської військової адміністації Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки (далі – Програма).
07 Грудня, 2023 р., 16:17
Благодійна організація The HALO Trust розширює робочий штат і шукає співробітників на посаду демінерів– фахівців, які виконують ключову роботу з очищення територій від мін та вибухонебезпечних предметів.
06 Грудня, 2023 р., 14:45
Протезування в Україні - безоплатне!
06 Грудня, 2023 р., 10:50
Зі святом! З Днем Збройних Сил України!