Новини Шульгинської сільської ради

06 Грудня, 2019 р., 13:56
Дорогі волонтери та небайдужі люди!
27 Листопада, 2019 р., 11:34
26 листопада 2019 року в РБК ім. Т.Г. Шевченка відбулася творчої зустріч члена регіональної і міжрегіональної спілки письменників України, члена Всеукраїнської спілки письменників України, старобільчанина Федора Тарасенка, який написав близько 6 500 тис. віршів які увійшли до 5 збірників. Зустріч відбулася  з нагоди 40-річчя з дня народження та 25- річницею творчої діяльності письменника.
27 Листопада, 2019 р., 11:30
  В листопаді в Шульгинської об’єднаної громаді відбувся тренінг в рамках Школи місцевої демократії для ОТГ. Раніше, під час проведення заходів «Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ» мешканці та представники влади шукали пошук ефективної моделі комунікації в конструктивному форматі. Завдяки моделюванню ситуацій, активні жителі та представники влади в громадах виступили з декількома рекомендаціями. Одна з них дуже важлива для  ОТГ – розробка проекту Статуту новоствореної сільської громади.
08 Листопада, 2019 р., 15:42
Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Щиро вдячний всім працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,дитячій школі мистецтв , учасникам аматорських та народних колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. З повагою, Шульгинський сільський голова О.Козаченко
07 Листопада, 2019 р., 16:05
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 і від 27 липня 1998 р. № 1156» спрощено умови призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян.
07 Листопада, 2019 р., 13:00
лист https://rada.info/upload/users_files/04337593/fe4fcc559498e6beda116a0e30528901.pdf,положення https://rada.info/upload/users_files/04337593/bb4bb62a0c440749078473ceab79cfc2.pdf
07 Листопада, 2019 р., 10:37
На конкурс, який був оголошений 26 вересня 2019 року, до Шульгинської сільської ради надійшло 4 пропозиції на створення офіційної символіки (герба та прапора) ШУЛЬГИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Оприлюднюємо всі подані ескізи, але на жаль два з них не відповідають умовам конкурсу, тому оцінюємо та обговорюємо тільки № 1 ( Коломацький Володимир)та № 2( Носалєва(Четверик) Лілія), а решту приймаємо до відома та дякуємо Леженко Людмилі Григоріївні та Коваль Володимиру Афанасовичу за участь.vvНа конкурс, який був оголошений 26 вересня 2019 року, до Шульгинської сільської ради надійшло 4 пропозиції на створення офіційної символіки (герба та прапора) ШУЛЬГИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Оприлюднюємо всі подані ескізи, але на жаль два з них не відповідають умовам конкурсу, тому оцінюємо та обговорюємо тільки № 1 ( Коломацький Володимир)та № 2( Носалєва(Четверик) Лілія), а решту приймаємо до відома та дякуємо Леженко Людмилі Григоріївні та Коваль Володимиру Афанасовичу за участь.