Новини Шульгинської сільської ради

12 Вересня, 2023 р., 18:43
На виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при Шульгинській сільській військовій адміністрації створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.
12 Вересня, 2023 р., 18:22
Трускавецький санаторій «Батьківщина» в рамках реалізації експерементального проекту надає соціальні послуги: «Підтримане проживання», «Надання притулку» та «Соціальна адаптація» .
06 Вересня, 2023 р., 14:08
Для полегшення соціальної адаптації осіб, які вимушено залишили своє місце проживання та тимчасово перемістилися до більш безпечних областей України, по всій Україні діють гуманітарні хаби.
06 Вересня, 2023 р., 14:07
росія готує проведення «виборів» на тимчасово окупованих територіях України 10 вересня 2023 року.
06 Вересня, 2023 р., 14:05
До переліку офіційних партнерів Всеукраїнської програми ментального здоров'я “Ти як?” входять:
06 Вересня, 2023 р., 14:00
Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства.
06 Вересня, 2023 р., 13:56
Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.
06 Вересня, 2023 р., 13:51
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: