Новини Шульгинської сільської ради

07 Грудня, 2023 р., 16:17
Благодійна організація The HALO Trust розширює робочий штат і шукає співробітників на посаду демінерів– фахівців, які виконують ключову роботу з очищення територій від мін та вибухонебезпечних предметів.
06 Грудня, 2023 р., 14:45
Протезування в Україні - безоплатне!
06 Грудня, 2023 р., 10:50
Зі святом! З Днем Збройних Сил України!
04 Грудня, 2023 р., 22:21
- Разова грошова виплата до дня Незалежності України ветеранам війни та
04 Грудня, 2023 р., 22:20
Кожен військовослужбовець має можливість безкоштовно отримати консультації та роз’яснення з правових питань, а також кваліфіковану допомогу у підготовці документів щодо соціальних пільг і гарантій. Юридична підтримка фахівців не обмежується лише розглядом питань, пов’язаних із військовою службою, зокрема, звернутися можна й у цивільних та сімейних справах.
04 Грудня, 2023 р., 22:04
- Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення https://t1p.de/cp19x
03 Грудня, 2023 р., 22:09
До вашої уваги вся необхідна щодо цього інформація! Ознайомтеся самі та поширюйте!
28 Листопада, 2023 р., 16:30
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування Повна назва документа державного планування: проєкт Програми економічного і соціального розвитку Шульгинської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
06 Листопада, 2023 р., 11:48
Нагадуємо, що ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб.
06 Листопада, 2023 р., 11:45
Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.