З Днем бухгалтера

Дорогі наші бухгалтери!

Вітаю Вас з вашим професійним святом - Днем бухгалтера! Ваша професія важлива, необхідна, складна. Переконана, від Вашої нелегкої щоденної клопіткої праці залежить успішність роботи будь-якого підприємства, установи чи організації. В бухгалтерії немає випадкових людей, так як ця робота швидко відсіває слабких фахівців – залишаються тільки професіонали.

Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити у сучасному світі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася праця бухгалтера, їх досвід та професійні знання.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства громади. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

З нагоди свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, економічної стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Боже благословення завжди буде з Вами та Вашими родинами.

 

  З повагою, начальник відділ фінансів   ЛЮДМИЛА КОЧЕРГА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень