ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 23.07.2021 09:08

Шульгинська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування (на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника) :

Спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та звітності Шульгинської сільської ради

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 2 років, досвід роботи з бухгалтерськими комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства в сфері бухгалтерського обліку та звітності з урахуванням специфіки функціональних обов’язків спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку та звітності .

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (кандидата на посаду надається у вигляді роздрукованого повідомлення про  подання декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою
  • копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Шульгинської  сільської ради за адресою: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н., с. Шульгинка,  вул. Театральна,буд.1Д.

Телефон для довідок: (06461) 9-62-33.

Термін подання документів: 15 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до  06серпня  2021 року.

Шульгинська сільська рада