Оголошення про конкурс на посаду Провідного спеціаліста

Дата: 25.08.2020 16:39

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у Відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування :

Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не обов'язковий, але перевага кандидата у якого стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства про освіту, культуру та дошкільну освіту.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка (форма П-2 ДС);

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4x6;

- копія документа про освіту;

- копія паспорта;

- копія реєстраційної картки платника податків;

- електронна декларація про доходи за 2019 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради за адресою: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н., с. Шульгинка, вул. Театральна, буд.1Д.

Телефон для довідок: (06461) 9-62-33.

Термін подання документів: 20 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 11 вересня 2020 року.

Конкурс відбудеться 14 вересня 2020 року о 10.00

Шульгинська сільська рада. Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради.

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи

органу місцевого самоврядування Шульгинської сільської ради

1. Громадянство України.

2. Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи не обов'язковий, але перевага у кандидата у якого стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.

4. Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння персональним ком’ютером в режимі користувача.