Дата: 28.08.2019 13:30

#Я_можу_говорити_вільно .Інформаційно-культурний захід для підлітків, що проживають на території Шульгинської ОТГ. Діти - завжди залишаються дітьми. Нескінченні емоції та безліч запитань: Які ролі виконують жінки і чоловіки, як формуються ґендерні стереотипи, як впливають стереотипи на формування сімейних стосунків, чи можуть виникати конфлікти через нерівномірний розподіл обов’язків і як їх уникати, як конфлікти можуть призвести до різних видів насильства і куди потрібно звертатись, якщо ти став свідком чи учасником агресії? Знання - отримали, фотки - зробили, пазли - склали, спільну картину - намалювали. Подружилися і порозумілися.
Проект з підвищення обізнаності про гендерно-обумовлене насильство серед жінок та чоловіків в постраждалих від конфлікту районах Донецької, Луганської та Запорізької областей, реалізується агентством Brandcom в рамках наступних проектів Структури ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН "Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління", що фінансується Європейським Союзом.