Оголошення та важлива інформація.

10 Квітня, 2023 р., 13:32
Чергова публікація корисних посилань та сервісів, а також роз’яснень:
10 Квітня, 2023 р., 12:52
Шановні мешканці Шульгинської СТГ, щодо питань відновлення життєдіяльності Шульгинської громади під час деокупації, звертайтеся за цими контактами:
08 Лютого, 2023 р., 21:00
З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.
02 Лютого, 2023 р., 15:34
У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.
20 Січня, 2023 р., 15:55
Шульгинська сільська військова адміністрація формує реєстр цивільних громадян Шульгинської сільської територіальної громади, які були поранені або чиї рідні загинули внаслідок обстрілів ворога, інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з воєнними діями. Ці дані направляються до Луганської обласної військової адміністрації та є підставою для надання матеріальної допомоги.
18 Січня, 2023 р., 16:59
Шановні мешканці Шульгинської СТГ, щодо питань відновлення життєдіяльності Шульгинської громади під час деокупації, звертайтеся за цими контактами:  Електронна пошта: shulhynka_sos@ukr.net Телефон:  +380505687498
23 Лютого, 2022 р., 11:48
Україна зараз має справу з потужною хвилею гібридної війни. Нас намагаються зламати численними фейками та нагнітанням паніки. Нас намагаються залякати і змусити боятися, дестабілізувати.