Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги платників податків Луганської області!

Дата: 13.02.2026 14:51
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

ℹ️ Головне управлінні ДПС у Луганській області інформує, що триває деклараційна кампанія, під час якої громадяни мають задекларувати доходи, отримані протягом 2025 року. Податкову декларацію обов’язково подають фізичні особи, які у 2025 році отримували:

- доходи, з яких податок не утримувався під час виплати, але вони не звільнені від оподаткування;

- доходи від осіб, які не є податковими агентами (наприклад, від інших громадян);

- іноземні доходи;

- доходи від підприємницької діяльності (крім ФОП на спрощеній системі);

- доходи від незалежної професійної діяльності (адвокати, нотаріуси, аудитори тощо);

- інші доходи у випадках, передбачених Податковим кодексом України.

ℹ️ Платник податків може подати податкову декларацію про майновий стан і доходи засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Для зручності громадян в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації.

Часткове автоматичне предзаповнення декларації здійснюється на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податку, та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку.

Також платники Луганської області можуть подати декларацію, звернувшись до Державної податкової інспекції у Луганській області, за адресою: м. Київ, бульвар Верховної Ради, 24-Б.

Графік роботи Державної податкової інспекції у Луганській області:

З понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 17:00 (у п’ятницю – до 15:45).

Телефони для консультацій: (093) 408-70-92, (044) 296 13 11.

Подати Декларацію поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення можна за адресою для листування з Головним управлінням ДПС у Луганській області: 02094, м. Київ, бульвар Верховної Ради, 24-Б.

✅ Для отримання консультацій щодо подачі Декларацій в електронній формі засобами комунікацій, в тому числі через Електронний кабінет, можна звернутись на гарячу лінію Головного управління ДПС у Луганській області за телефонами:

063-243-53-54, 066-706-69-16 у робочий час.

✅

Графік роботи Головного управління ДПС у Луганській області:

З понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 17:00 (у п’ятницю – до 15:45).

Дякуємо кожному, хто чесно задекларував свої доходи. Ви – партнери держави у зміцненні економіки!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень