Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Заможний шеф-регіон з рф посприяв відновленню Лисичанська 500 OSB-плитами, у Рубіжному будівники кинули дві багатоповерхівки із демонтованим дахом, противник намагався просунутися біля Греківки

Дата: 26.10.2025 09:54
Кількість переглядів: 29

«Ворог не спиняє атак ані на Лиманському, ані на Слов’янському напрямках. Минулої доби штурмував там позиції українських оборонців 16 разів. На Луганщині – в районі Греківки. Загалом росіяни намагалися просунутися поблизу десятьох населених пунктів, – поінформував Олексій Харченко , начальник Луганської обласної військової адміністрації. – Сім разів окупанти поцілили зі ствольної артилерії, також мали спроби уразити наші укріплення безпілотними системами».

Міф про швидке відновлення зруйнованих армією рф міст Луганщини розвінчують самі загарбники. Показовою є навіть допомога від шефів-регіонів, яким у кремлі наказали контролювати відбудову і усіляко допомагати окупованим громадам. Лисичанську дістався один із найзаможніших регіонів – татарстан. Щоправда, темпів це не додало. Замість реконструкції пошкоджених багатоповерхівок і зведення нових на четвертий рік захоплення лисичани отримали від кураторів 500 OSB-плит та декілька рулонів плівки, аби забити чи затягнути вікна на зиму.

Вкрай непроста ситуація із відбудовою понівеченого житла і в сусідньому Рубіжному. Там будівники безслідно зникли ще з двох об’єктів. Руйнувань двом п’ятиповерхівкам додали недобропорядні підрядники. Залишили будинки, демонтувавши там дахи. Вже протягом трьох тижнів квартири містян залиті дощами.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень