Шульгинська громада
Луганська область, Старобільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У «лнр» із 1 жовтня оголошений призов 18-річних юнаків, до роботи в лікарнях окупованої Луганщини загарбники долучатимуть випускників шкіл, майже 30 разів атакували росіяни на нашій ділянці фронту

Дата: 27.09.2025 10:15
Кількість переглядів: 20

«Противник намагається знайти слабкі місця в обороні наших Захисників як на Лиманському, так і на Сіверському напрямку. Лише за минулу добу росіяни здійснили там майже 30 спроб штурмів. А саме 29. 20 із них на Лиманській ділянці фронту. Знову атакували поблизу Греківки. В чотирьох випадках ворог застосовував безпілотні літальні апарати», – поінформував Олексій Харченко, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Ватажок так званої «лнр» оголосив призов на військову службу, що відбудеться восени та взимку. Примусові заходи, які не зупинялися і до того, розпочнуться із 1 жовтня і триватимуть до кінця року. За наявності указу місцевого гауляйтера вони матимуть офіційний статус. Призову підлягатимуть чоловіки 2007 року народження і старші. Тобто, починаючи з 18 років.

До роботи в лікарнях окупованої Луганщини загарбники збираються долучати випускників шкіл. А саме, колишніх учнів профільних медичних класів. Намагаються таким чином вирішити проблему браку лікарів. Однак на загальну тенденцію кадрової катастрофи це практично не вплине. Лише на якість надання послуг, яка дуже низька і сьогодні. Бо, до прикладу, цьогоріч по всій території так званої «лнр» сформовано» лише 11 медичних класів. На відміну від козацьких, яких 95. Після закінчення школи хлопці та дівчата матимуть кваліфікацію молодшого медичного персоналу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень