«Центр надання адміністративних послуг» Шульгинської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області інформує

Дата: 04.04.2024 16:48

За період з 01 січня 2024 по 27 березня 2024 відділом «Центр надання адміністративних послуг» Шульгинської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області надано такі адміністративні послуги:

- оброблено 3 повідомлення Єдиного державного демографічного реєстру в реєстрі територіальної громади, щодо актуалізації даних осіб (зміна імені (прізвища, ім’я по батькові) та /або документа)

- знято з зареєстрованого місця проживання 1 особу

- проведено актуалізацію даних 43 особи.

Також відділом «ЦНАП» надано 35 консультацій з адміністративних та соціальних питань.

- 28.02.2024 т.в.о. начальника відділу - адміністратор відділу «ЦНАП» прийняла участь в онлайн – вебінарі: «Організація роботи в централізованому банку даних з проблем інвалідності»

- 01.03.2024 т.в.о. начальника відділу - адміністратор відділу «ЦНАП» прийняла участь в онлайн – «Діалоговий захід щодо реєстрів територіальних громад»

- 06.03.2024 т.в.о. начальника відділу - адміністратор відділу «ЦНАП» прийняла участь в онлайн – «Створення віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП: практичні кроки організації мережі».