ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШУЛЬГИНСЬКОЇ СТГ ТА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!

Дата: 13.12.2023 13:20
Кількість переглядів: 112

Шульгинська сільська військова адміністрація оголошує про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Шульгинської сільської територіальної громади відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Шульгинська СВА, послуговуючись рекомендаціями Українського інституту національної пам’яті, виносить на обговорення пропозиції щодо перейменування наступних об’єктів топонімії:

-  вулиця Мічуріна (с. Шульгинка);

- вулиця Колгоспна (с. Шульгинка);

-  вулиця Кооперативна (с Лозуватка);

- вулиця Кооперативна (с. Малохатка).

Пропозиції щодо перейменування топонімів від експертної комісії Шульгинської СТГ та варіанти для голосування можна знайти за покликанням на Google-form: https://forms.gle/rfLKWwQS9K1damZG6 і зробити Ваш вибір!

Питання та пропозиції приймаємо на офіційну пошту ВОКМС Шульгинської СР: oskusp.shotg@ukr.net

УВАГА!!! Перед тим, як подати СВОЇ пропозиції, НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ознайомитися із офіційними вимогами до найменування топонімів:

https://uinp.gov.ua/.../27-lypnya-nabuvaye-chynnosti...

https://uinp.gov.ua/.../ekspertna-komisiya-rozpochala...

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням ПІБ, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.

ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЄМО ДО 30.12.2023 ВКЛЮЧНО!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень