Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при Шульгинській сільській військовій адміністрації створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 25.09.2023 13:56
Кількість переглядів: 217

На виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при Шульгинській сільській військовій адміністрації створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Згідно п.7 Постанови склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворюється Рада, становить 6 осіб, внутрішньо переміщених осіб – 9 осіб та представників громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – 3 особи.

У зв’язку з цим Шульгинська сільська військова адміністрація оголошує відбір серед внутрішньо переміщених осіб та громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради.

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

- Заява у довільній формі

- Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України

- Документ про освіту (за наявності)

- Мотиваційний лист кандидата, в якому викладено обґрунтування для обрання його до складу Ради

- Відомості про контактний номер телефону та адреса електронної пошти кандидата (за наявності)

- Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради його представника.

Прийом документів буде здійснювати уповноважена особа – начальник відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Тетяна СОЛОМАХА до 27 вересня 2023 року на електронну пошту: yamaha_1981@ukr.net

Телефон для довідок: 0939903402.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень