осія готує проведення «виборів» на тимчасово окупованих територіях України

Дата: 06.09.2023 14:07
Кількість переглядів: 114

росія готує проведення «виборів» на тимчасово окупованих територіях України 10 вересня 2023 року.

Так звані російські вибори на ТОТ – такий самий фарс, як і псевдореферендуми. Їхня мета — не волевиявлення, а примус окупованого населення до «ритуалів» легітимації окупації.

- Будь-які спроби організації підготовки та проведення на території суверенної незалежної України органами влади російської федерації та їх посадовими особами чи за їх сприяння псевдовиборів є нелегітимними, а їх результати не матимуть жодних юридичних наслідків та не можуть бути визнані міжнародною спільнотою.

- Утворення будь-яких органів влади держави-агресора на тимчасово окупованих українських територіях, зокрема шляхом проведення фейкових виборів, є юридично нікчемним.

- Збройна агресія, насильна паспортизація громадян на тимчасово окупованих територіях, проведення виборів на таких територіях та примус громадян брати участь у них є не тільки грубим порушенням норм законодавства України, але і порушенням основоположних норм і принципів міжнародного права.

росія не має  жодних законних підстав для таких дій на території України. росія, її політичне керівництво та всі, хто причетний до організації цих так званих виборів, відповідатимуть за наслідки своїх незаконних дій!

Джерело: https://www.facebook.com/minjust.official

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень