ГО “Закарпатська асоціація місцевого розвитку” опікується тимчасовим прихистком на Хустщині (Закарпатська область).

Дата: 08.08.2023 10:18

Тимчасовий прихисток “Селиський шелтер”

Ви можете заповнити форму-запит на поселення в шелтері (тимчасовому прихистку).

Зверніть увагу, всі заявки розглядаються в хронологічному порядку і лише за наявності вільних місць у прихистку. У шелтері діють спільні правила проживання для усім мешканців.

Обов’язковою умовою перед поселенням є проходження співбесіди із волонтерською командою.

Куди звертатися:

Якщо ви бажаєте подати заявку на проживання у Тимчасовий прихисток “Селиський шелтер”, заповніть анкету, що доступна за посиланням: https://is.gd/TEYR7X. Волонтери зв’яжуться з вами.