Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу, який вже релокований, або знаходиться в процесі релокації через війну

Дата: 03.08.2023 16:53
Кількість переглядів: 89

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з нашим партнером ГО"Вест Юкрейн Діджитал" розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе відновити та/або розширити малий та середній бізнес, який постраждав через війну.

Пріоритет надається тим бізнесам, які релокувалися, або знаходяться в процесі релокації до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей та потребують коштів для відновлення або розширення свої діяльності на новому місці. Програма допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для постраждалого внаслідок бойових дій населення та внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Середній розмір фінансової допомоги складає 20000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ, яка надається на придбання основних засобів. Одержувач має здійснити облік, повний розрахунок, та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

- створення або збереження мінімум трьох робочих місць для ВПО або постраждалого населення;

- інвестиція власних коштів у відновлення або розширення бізнес-діяльності в сумі до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими критеріями:

- чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;

- відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;

- життєздатність бізнес-ідеї, яка передбачає збільшення прибутку в результаті впровадження;

- реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його реалізації;

- досвід ведення бізнесу;

- відсутність зауважень до ділової репутації заявника.

Зверніть увагу, що подання заявки на участь у цій програмі є можливим лише після обов’язкової реєстрації на головній сторінці.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 0 800 332 590

Також, ви можете залишити своє запитання за посиланням.

Дедлайн: до моменту набору потрібної кількості кандидатів

Mercy Corps та наші партнери працюють на засадах гуманності, неупередженості та поваги. Ваша думка є важливою для нас, ви маєте право впливати на те, як саме надається гуманітарна допомога, та надавати відгуки, наприклад, висловлювати подяку, ставити запитання та подавати скарги.

Якщо ви маєте запитання, запити щодо інформації, відгуки, скарги чи проблеми, пов’язані з наданими послугами, просимо звертатися до нас за наступними каналами зв’язку: 0800332590 або на адресу електронної пошти feedback.ua@mercycorps.org. Усі відгуки є конфіденційними.

Mercy Corps та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимагання працівниками Mercy Corps та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про це за допомогою електронної пошти integrityhotline@mercycorps.org або порталу https://mercycorps.i-sight.com/portal.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень