«Код нації»: волонтерів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів

Дата: 02.08.2023 17:41
Кількість переглядів: 93

10 липня 2023 року стартував прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації», приурочений до 32-ї річниці Незалежності України. Це вже третій конкурс, що відбувається у рамках Національного Фестивалю «Код Нації».

Зокрема, заявку на конкурс можна подати до 30 липня 2023 року в різних номінаціях. Натомість, оголошення переможців відбудеться 23 серпня 2023 року, а до 30 вересня їм будуть надіслані подарунки.

Адже, головна мета Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства. А також – збір коштів для подальшої підтримки Збройних сил України.

Слід зазначити, що авторами та Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація «Молоде Покоління», благодійний фонд «Відсоток Небайдужих» та громадська організація «Рух незламних».

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за покликанням: https://www.kod-natsii.com/

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень