Реєстрація на отримання грошової допомоги.

Дата: 10.04.2023 13:39

Служба у справах дітей інформує мешканців Шульгинської громади, що з березня 2023 року Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна», в рамках проекту «Фонд гуманітарного фінансування» надає грошову допомогу дітям із сімей ВПО до 18 років, котрі мають медичні потреби: в лікуванні, обстеженні, діагностиці тощо. Виплата одноразова, дорівнює - 5 000 грн (п'ять тисяч грн) на дитину. Виплата проводиться на картковий рахунок матері або батька.

На даний час, за поданням Луганська обласна державна адміністрація є можливість охопити до кінця 2023 року 600 дітей із сімей ВПО до 18 років які:

– зареєстровані в Луганській області;

– мають медичні потреби (відповідно до медичного висновку заключення,

призначення лікарів дитини дітей);

– проживають на підконтрольній Україні території;

– мають довідку ВПО.

Детальніше про програму на сторінці благодійного фонду.

Якщо Ваша дитина має медичні потреби (відповідно до медичного висновку/заключення, призначення лікарів дитини) просимо звертатись за додатковою інформацією щодо оформлення грошової допомоги в Шульгинську СВА за цими контактами:

Тел.: +380 (95) 311 23 14

Ел. пошта: tatyanabondarenko123@gmail.com