Відділ соціального захисту населення було створено 18 листопада 2020 року рішенням І сесії Шульгинської сільської ради VІІІ скликання № 01/14

Дата: 27.10.2021 09:15

Склад відділу - 6 працівників:

• начальник відділу;
  • спеціалісти (4 штатні одиниці);
  • спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку.

Метою відділу є забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг сім’ям/ особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Надання населенню громади соціальних послуг як безпосередньо, так і через мережу комунальних підприємств, установ і закладів.

Основними завданнями відділу є розроблення та організація виконання:

• місцевих програм щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, осіб, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат і послуг за місцем проживання, перебування;
  • програм з питань підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, соціальної інтеграції осіб з інвалідністю;
  • програм у сфері оздоровлення і відпочинку дітей та  жителів громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки розроблення та виконання відповідних  місцевих програм.
  • забезпечення в межах свої повноважень виконання державних програм, спрямованих на соціальний захист населення.
  • прийом громадян з питань надання адміністративних послуг соціального характеру.
  • надання консультацій та роз’яснень громадянам з питань застосування законодавства, пов’язаних із соціальною підтримкою населення.
  • забезпечення прав та соціальних гарантій мешканцям громади з питань надання послуг із соціальної підтримки населення.
  • визначення потреб громади в соціальних послугах та організації їх надання.
  • Спеціалісти відділу соціального захисту населення здійснюють прийом громадян та оброблення заяв та інших документів для призначення усіх видів соціальної підтримки за адресою:
  • с. Шульгинка ЦНАП вул.. Центральна, спеціаліст – Блудова Катерина Сергіївна, тел.. 0667388322
  • с. Байдівка, вул.. Красна, приміщення Байдівського старостату, спеціаліст – Друзь Тетяна Михайлівна, тел..0953356950
  • с. Хворостянівка, вул..Миру, приміщення Хворостянівського старостату, спеціаліст – Лисакова Оксана Миколаївна, тел.. 0506837469
  • с. Малохатка вул.. Миру, приміщення Малохатського старостату, спеціаліст – Костиря Лілія Іванівна, тел.. 09915224879( надання консультації)
  • Графік прийому громадян:

День прийому

Години прийому