ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

виконавчий комітет

Рішення

28 вересня 2021 року              с.Шульгинка                             №  87

Про проведення громадських слухань з обговорення

З метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, урахування громадських інтересів у виробленні пропозицій щодо прийняття рішення Шульгинською сільською радою «Про оптимізацію освітньої мережі шляхом призупинення діяльності Хворостянівської філії Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області та переведення учнів до Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області», керуючись ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст.ст. 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету Шульгинської сільської ради  щодо ініціювання проведення громадських слухань з обговорення проекту рішення Шульгинської сільської ради про оптимізацію освітньої мережі шляхом призупинення діяльності Хворостянівської філії Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області та переведення учнів до Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області, враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 05.02.2021 р.  № 83 та від 17.02.2021 р. №104), виконавчий комітет сільської ради

вирішив:

1. Винести на громадські слухання питання з обговорення проекту рішення Шульгинської сільської ради «Про оптимізацію освітньої мережі шляхом призупинення діяльності Хворостянівської філії Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області та переведення учнів до Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області».

2. Провести 27 жовтня 2021 року о 10 годині громадські слухання серед жителів сіл Хворостянівка, Кам’янка та Лозовівка з дотриманням протиепідемічних заходів в приміщенні Хворостянівської філії Шульгинського ліцею Шульгинської сільської ради за адресою: село Хворостянівка, вул. Миру, буд. 17.

3. Організатор громадських слухань – виконавчий комітет Шульгинської сільської ради.

Ініціатор проведення – відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради.

Відповідальний за проведення громадських слухань та за організацію розгляду пропозицій – Шовкопляс Олександр Анатолійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради.

4. Запросити для участі в громадських слуханнях голову сільської ради, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету Шульгинської сільської ради, керівників комунальних закладів, підприємств, організацій, установ, жителів сіл Хворостянівка, Камянка та Лозовівка Шульгинської сільської ради.

5. Встановити строк подачі письмових пропозицій від учасників громадських слухань до  10 години 27 листопада 2021 року включно, які необхідно подавати на електронну адресу Шульгинської сільської ради: e-mail: shulginka.otg@ukr.net та/або відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради e-mail: oskusp.shotg@ukr.net, за адресою: 92764, вул. Театральна, , село Шульгинка, Старобільського району Луганської області.

6. Затвердити склад організаційного комітету з проведення громадських слухань згідно з додатком 1.

7. Після отримання протоколів громадських слухань не пізніше ніж за рік включити до порядку денного сесії Шульгинської сільської ради питання про розгляд рішень, прийнятих на громадських слуханнях.

8. Секретарю сільської ради Луганській Ларисі Миколаївни забезпечити оприлюднення даного рішення та інформаційного повідомлення про організацію та проведення громадських слухань шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Шульгинської сільської ради.

9. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                Наталя ПЕТРЕНКО

Додаток 1 до рішення

виконавчого комітету від 28.09.2021 року № 87

Склад