ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 20.09.2021 11:38

Шульгинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (з питань реєстрації фізичних осіб) відділу з питань юридичного забезпечення, діловодства та проектно-інформаційної діяльності Шульгинської сільської ради.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше року або робота в іншій сфері не менше трьох років; знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують відповідний напрямок професійної діяльності; досвід роботи на комп’ютері та знання основних принципів роботи відповідних програмних засобів; володіння державною мовою.

Для участі у конкурсі подаються наступні документи:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- копія документа про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови згідно ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

- копія документа про вищу освіту;

- декларація про доходи за попередній рік;

- копія паспорту та ідентифікаційного коду;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- копія трудової книжки;

- письмова згода на обробку персональних даних.

Документи щодо участі у конкурсі надаються до Шульгинської сільської ради за адресою: с.Шульгинка, вул.. Театральна, 1Д, тел.. 06461-962-33

Термін прийняття документів – протягом 15 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

Прийом заяв до 05 жовтня  2021 року.

Шульгинська сільська рада