Сім'я потребує допомоги

Дата: 27.07.2021 08:57

Сім’я потребує допомоги!

Шановні жителі Шульгинської громади! Звертаємося до Вас із проханням виявити свою небайдужість до чужого горя. Молодий хлопець, Зіньковський Андрій, житель нашої громади, зазнав травми хребта та зараз знаходиться в тяжкому стані в лікарні.

На жаль, всі можливі фінансові ресурси родини та друзів вичерпано, а боротьба за життя продовжується. Ми просимо вас не залишатися байдужими та згадати, що ми - одна родина, в якій допомагаємо один одному. Це потрібно доводити не лише під час спілкування, а й у важкі моменти, які можуть виникнути у кожного.

Якщо Ви маєте можливість надати посильну фінансову допомогу матері, Зіньковській Людмилі, на лікування сина, перераховуйте кошти на картковий рахунок: 4790 7299 4360 3977. Кожна перерахована гривня – порятунок для хлопця.