ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 15.07.2021 08:33

Шульгинська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування :

Спеціаліст  - землевпорядник відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Шульгинської сільської ради

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, без вимог до стажу роботи, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства в сфері земельних відносин з урахуванням специфіки функціональних обов’язків  спеціаліста - землевпорядника  відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

•   заява про участь у конкурсі;

-   заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 3 х 4;

- копії документів про освіту;

-   декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

-     копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Шульгинської  сільської ради за адресою: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н., с. Шульгинка,  вул. Театральна,буд.1Д.

Телефон для довідок: (06461) 9-62-33.

Термін подання документів: 15 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 30 липня  2021 року.

Шульгинська сільська рада