Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 03.07.2021 11:34

Шульгинська сільська рада Старобільського району Луганської області (далі - Шульгинська сільрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування “Стратегія розвитку Шульгинської сільської територіальної громади до 2027 року” (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Шульгинська сільрада.

Дата початку процедури громадського обговорення  03 липня 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 03 липня 2021 року по 18 липня 2021 року .

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Шульгинська сільрада.

Із Заявою можливо ознайомитися на офіційному сайті Шульгинської сільради (Шульгинської громади) Луганської області - https://shulgynka-rada.gov.ua/ у розділі «Оголошення», а також у приміщенні Шульгинської сільради за адресою: 92764, Луганська область, Старобільський район, с. Шульгинка, вул. Театральна, буд. 1-Д, тел. (06461)24171, shulginka.otg@ukr.net.
            Орган, до якого подаються зауваження - Шульгинська сільрада за адресою: 92764, Луганська область, Старобільський район, с. Шульгинка, вул. Театральна, буд. 1-Д, тел. (06461)24171,
shulginka.otg@ukr.net.
            Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 03/07/2021 р по 18/07/2021 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – департаменту комунальної власності, земельних,  майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської ОДА - https://www.eco-lugansk.gov.ua/  та Шульгинська сільрада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.