ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 20.05.2021 14:14

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області»

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет сільської ради повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області»

Юридична адреса: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області»

Україна, 92764, Луганська область, Старобільський район, село Шульгинка, вулиця Театральна, будинок 1Д.

Основними напрямками діяльності КУ «ЦНСП ШУЛЬГИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є:

-    виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

-    забезпечення якісного надання соціальних послуг;

-    установлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Центр, з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам, які мають право на надання соціальних послуг.

Документи на конкурс приймаються за адресою: Луганська область, Старобільський район, с. Шульгинка, вул.Театральна,1Д,

Шульгинська сільська рада,  е-mail: shulginka.otg@ukr.net з 8.00 години  21 травня 2021 року до 17.00 години 10 червня  2021 року.

Для участі у конкурсі претендент подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

-   заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку 1 до Порядку проведення конкурсу, затвердженого рішенням сільської ради  № 07/01 від 15.04.2021 року;

-  особову картку працівника (форма П-2);

-   автобіографію;

-   копію паспорта;

-    копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

-    копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;

-    копію трудової книжки;

-    дві фотографії розміром 4 х 6;

-   довідку про відсутність судимості;

-    мотиваційний лист у довільній формі;

-    пропозиції щодо стратегії розвитку комунальної установи;

- декларацію особи ,уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції (роздрукована електронна форма). Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта ( бакалавр, , спеціаліст магістр), стаж роботи на керівних посадах – не менше 1 року.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – секретар сільської ради Луганська Лариса Миколаївна, +380500463119.